قوانین طراحی دکوراسیون داخلی

Posted By: دیجی دکو در: سبک های دکوراسیون داخلی On: دوشنبه, ژوئن 10, 2019 Comment: 0 Hit: 738

قوانین طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون منزل برای خیلی از افراد اهمیت زیادی دارد و انتخاب رنگ دکوراسیون، نورپردازی، تزیینات و نحوه چیدمان جزو مسائلی است که هنگام طراحی دکوراسیون ذهن تان درگیرشان خواهد شد. برای اینکه بتوانید دکوراسیونی کامل و بی عیب طراحی کنید بهتر است قوانین طراحی دکوراسیون و نظر کارشناس های دکوراسیون داخلی را بدانید و با توجه به آن ها به دکوراسیون مورد علاقه تان برسید.

در این قسمت قصد داریم تا شما را با مهمترین قوانین طراحی دکوراسیون آشنا کنیم، قوانینی که با رعایت آن ها دکوراسیون منزل شما بینظیر می شود
از نظر دکوراتورهای حرفه ای بهترین اقدام برای بزرگنمایی خانه های کوچک، استفاده از آینه است. آینه های بزرگ و آینه قدی در دکوراسیون منزل باعث میشوند خانه شما تا حد زیادی بزرگتر دیده شود.

یکی از قوانین طراحی دکوراسیون داخلی این می باشدکه پرده هایی تا رو زمین آمده اند بهتر هستند اگر پرده های کوتاه در دکوراسیون منزل تان استفاده میکنید، باید آنها را با پرده های بلند جایگزین کنید زیرا اینطوری دکوراسیون منزل تان زیباتر خواهد شد.

بهترین وسایلی که میتوانید از آن ها برای روی شومینه استفاده کنید قاب عکس ها می باشند، این نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی است و باعث میشود شما منزل مدرن و منحصر به فردی داشته باشید.

برای کابینت های آشپزخانه بهتر است از ترکیب دو رنگ استفاده کنید مثلا کابینت های بالایی قهوه ای و کابینت های پایین کرم باشند و یا کابینت ها به صورت یکی در میان قهوه ای و کرم باشند.

طبیعت را به خانه بیاورید، یکی از بی نظیر ترین راه های تزیین دکوراسیون منزل این است که از گیاهان زیبا و سنگ های لب رودخانه استفاده کنید و طبیعت را راهی منزل تان کنید.

از رنگ ها و کاغذ دیواری های جدید برای دیزاین دیوارها استفاده کنید، دیوار ها را با توجه به رنگ دکوراسیون منزل تان کاغذ دیواری یا نقاشی کنید و همیشه به رنگ سفید برای دیوار ها اکتفا نکنید.

از ترکیب دو سبک در دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید، میتوانید سبک مدرن و کلاسیک را با هم ترکیب کنید که اتفاقا نتیجه آن بسیار خاص و منحصر به فرد خواهد شد.

نظرات

نظر خود را بنوسید