آماده سازی محیط برای نصب کاغذ دیواری

Posted By: دیجی دکو در: دیوارپوش On: یکشنبه, فوریه 6, 2022 Comment: 0 Hit: 483

آماده سازی محیط برای نصب کاغذ دیواری

هر مجموعه کاغذ دیواری مشخصات ویژه ای دارد.به لیبل روی رول ها دقت کنید و با مشخصات ویژه کاغذ دیواری خود آشنا شوید.
- بررسی کنید که شمارۀ سریال (Bach No.) تمام رول ها یکسان باشد.
- مطمئن شوید که محل نصب، زیاد سرد و یا گرم نبوده و تهویه هوا در طول مرحلۀ نصب و خشک شدن چسب کاغذ دیواری، مناسب باشد. دمای مناسب بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد توصیه می شود.
- همیشه از دستورالعمل های نصب مندرج بر روی لیبل رول های کاغذ دیواری که خریداری کرده اید، پیروی کنید. و به یاد داشته باشید که حتی در کاتالوگ های یکسان، دستورالعمل های نصب ممکن است مورد به مورد، متفاوت باشند.
- تمام لیبل های محصول خریداری شده را تا پایان نصب، نزد خود نگه دارید.

سطح زیرکار نصب کاغذ دیواری

سطح دیوار( زیرکار ) آماده و خوب، برای یک نتیجه گیری دقیق و عالی،دارای اهمیت می باشد. اکثر قریب به اتفاق خریداران توجهی به آماده سازی سطح زیرکار نداشته یا درباره آن از خود سهل انگاری نشان می دهند. در حالیکه می توان مشکلات بسیاری را با به کاربردن مراحل ساده قبل از نصب، پیشگیری کرد.
- به یاد داشته باشید که برای رنگ آمیزی دیوار، آماده سازی سطح دیوار (سمباده زدن، شست وشو، گچ کاری، تعمیرات و غیره) به راحتی نیمی از وقت را به خود اختصاص می دهد. اما در هنگام نصب کاغذ دیواری، اغلب افراد فکر می کنند که تمام مشکلات سطح دیوار با کاغذ دیواری، پوشش داده خواهد شد.
- لطفاً پیش از نصب، توجه کافی به سطح دیوار داشته باشید. کاغذهای دیواری با لایه فوقانی براق، به خصوص در مجاورت نورهای غیرمستقیم، عیب و نقص های دیوار را به صورت برجسته تری نشان می دهند.
- دیوارهای جدید و تازه گچ کاری شده باید در ابتدا با بتونه کاغذ دیواری، درزگیری و کاملاً خشک شوند.

نظرات

نظر خود را بنوسید